-
Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami jedno z ważniejszych wydarzeń w szkolnej drodze – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby zdobyta przez lata nauki wiedza i umiejętności zaowocowały jak najlepszymi wynikami oraz otworzyły drzwi do realizacji Waszych planów, marzeń i wyboru wymarzonej szkoły. Niech podczas egzaminu towarzyszą Wam spokój, opanowanie, wiara we własne możliwości oraz umiejętność podejmowania trafnych decyzji. Życzymy Wam jasnych tematów, łatwych zadań, koncentracji i odrobiny szczęścia, które zawsze się przydaje. Niech ten czas będzie dla Was okazją do pokazania wszystkiego, co potraficie. Wierzymy, że poradzicie sobie znakomicie! Powodzenia! Trzymamy za Was mocno kciuki! Dyrekcja Szkoły Grono Pedagogiczne Pracownicy Szkoły oraz młodsi Koledzy i Koleżanki ze szkoły
