Aktualności

Mikołajki w naszej szkole

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty.”

6 grudnia br. odwiedził naszą szkołę Święty Mikołaj. Śmiechu i radości było wiele. Dzieci, jak również dorośli ucieszyli się z tej niezwykłej wizyty. Na twarzach widać było wielkie zadowolenie. Święty Mikołaj częstował wszystkich cukierkami. Na przybycie niezwykłego gościa, została zorganizowana i przywieziona choinka przez Radę Rodziców, którą udekorowali oraz hol przy głównym wejściu do szkoły uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego.

 

                                               Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach

 

Kliknij zdjęcie lub link, aby przejść do Wirtualnego spaceru