• Aktualności

     Ciężka praca przynosi sukcesy – występy naszych drużyn dziewcząt i chłopców w Półfinale Województwa w koszykówce!!

    Niewiele, ale jednak zabrakło nam trochę umiejętności, a przede wszystkim ogrania aby udało się przebrnąć przez kolejny etap rozgrywek szkolnych, jakim był Półfinał Województwa w koszykówce chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci /klasy 4-6/. Mecz z Koszalinem (gospodarzem turnieju) udowodnił, że drużyna z SP 3 jest poza naszym zasięgiem, jednak zwycięstwo Koszalina nad Kołobrzegiem (59:41) dawało nam szansę na zajęcie drugiego miejsca i awans do wielkiego finału! I pierwsza połowa meczu z SP 7 z Kołobrzegu dawała dużą nadzieję na to, że jest możliwe pokonanie przeciwnika z „klasy sportowej” o profilu koszykarskim, co byłoby nie tyle niespodzianką, ile wręcz „sensacją” – mając na uwadze, że chłopcy z Kołobrzegu trenują codziennie i grają regularnie w lidze!! Wynik do przerwy brzmiał: 22:16 dla Bobolic! Niestety, w drugiej połowie nasi rywale pokazali swoją wyższość przede wszystkim w bardzo dobrej grze obronnej, dzięki…

Kliknij zdjęcie lub link, aby przejść do Wirtualnego spaceru